
Om
Bueskyting for hele familien – på middelaldertunet!
11.–13. juli, kan du prøve deg på bueskyting på tunet ved middelaldergården på Trondenes! 🏹
Dette er en aktivitet for både barn og voksne – vi har buer og piler for både store og små. Bueskyting krever konsentrasjon, så det blir gjennomført med instruktør fra kl. 11:30 til 13:00.
Når?
🔹Fredag, lørdag og søndag, 11.-13. juli
🔹Kl. 11:30–13:00
🎫 Billetter
Vanlig billett (voksen kr. 190,- / barn kr. 70,-) inkluderer hovedutstillingen, middelaldergården, dagens aktiviteter og omvisning på middelaldergården. Med samme billett får du også adgang til utstillingen Havets Demoner med malerier av Karl Erik Harr.
Årskort (voksen kr. 500,- / barn kr. 240,-): Hvis du ønsker å delta på flere aktiviteter på middelaldergården, nyte godværsdager på tunet eller besøke utstillingene flere ganger, er årskort et godt valg. Med årskort kan du delta i alle aktiviteter så mange ganger du vil. Spør i museumsbutikken om årskort, som også inkluderer inngang til museet.